23 aastat kogemust, üle 160 ehitatud palkmaja
Meistri poolt valitud palgimaterjal
Eesti Puitmajaliit 12 aastat kuulumist Eesti Puitmajaliitu
Aasta tehasemaja 2015: Parim Käsitööpalkmaja

Kontakt

Kuidas meile külla tulla? Kaardi leiad siit.

Ehitus on tegu, mitte jutt. Meie meistrite soov ongi lühike: ehitada käsitöö palk- ja vahvärkmaju ja teha seda hästi. Alates aastast 1994 on Tender Ehitus OÜ ehitanud ligi 160 palk- ja vahvärkmaja. Osa neist võib näha siinsamas Eestis, osa on Norras, Soomes, Rootsis, Taanis ja Saksamaal.

Pakume sulle läbipaistvat ja asjatundlikku koostööd, pidades kinni lubatud tähtaegadest. Ning et koostöö sujuks veatult, tahame tugineda sinu ehitusprojektile. Selle asjakohaseks vormistamiseks võime soovitada ka oma kauaaegseid koostööpartnereid arhitektide ja inseneride hulgast. Teisisõnu – lubame terviklahendust alates ehitusprojekti sõnastamisest kuni valmis palkmaja järelhoolduseni.

Eesti Puitmajaliidu kauaaegse liikmena peame oluliseks loodust säästvaid ehituslahendusi ja kindlaid kvaliteedinõudeid. Me kasutame naturaalseid palke, mis tähendab, et iga maja on kordumatu ja selle ehitamine eeldab ehitajalt kõrget käsitööoskust.

Oleme üks vähestest käsitööpalkehitisi pakkuvatest ettevõtetest Eestis, mis omab ametlikku majandustegevuse registreeringut (EEH000351) ehitamise tegevusalal. Seisame selle eest, et käsitööpalkmajade tootjad oleks konkurentsivõimelised ning peaksid kinni heast ehitustavast.

Võta meiega ühendust!
Tender Ehitus OÜ meeskond

Margus Soidla

Margus SoidlaOmanik / Ehitusjuht

margus@tender.ee
+372 511 6172
Kaldi Roost

Kaldi RoostOmanik / Ehitusjuht

kaldi@tender.ee
+372 527 6330
Rain Rebas

Rain RebasTootmisjuht

rain@tender.ee
+372 5341 0795

Tender Ehitus OÜ

Jaama 19, 46606 Tudu, Lääne-Virumaa

Reg.kood: 10061988
E-post: martti@tender.ee

Tenderi omanikel on palkmajade ehituse kogemust üle 23 aasta. Ent täna tagame kvaliteeti ka sellega, et meil kõige vähem tööl olnud spetsialistil on kogemust üle 7 aasta, keskmiselt on meeskonna liikmetel kogemusi palkmajadega üle 10 aasta.

Meie meeskond osaleb pidevalt erinevates projektides ja erinevates etappides, et oleks vaheldust, ning kõik näeksid ja saaksid aru suurest pildist. Nii teab ka esimeste etappide eest vastutav, miks on vaja mingitele detailidele tähelepanu pöörata, sest on sellega ise eelmiste projektide lõppfaasis kokku puutunud.

Toetused

Tender Ehitus OÜ projekt Tender Platvormi  on ehituse e-hüppe (RRF) programmis saanud rahastamise otsuse summas 19950 eurot. Projekt on rahastatud Euroopa Liidu taasterahastu NextGenerationEU vahenditest. Projekti eemärk on liiidestuse ehitamine tarkvarasüsteemide vaheliseks andmevahetuseks. Väljundiks on samade andmete korduva sisestuse elimineerimine ja tootmise juhtimise visuaalsete aruannete automaatne genereerimine.

Soovid kiiret vastust oma küsimustele?

Margus Soidla
Anna meile teada ja aitame su
küsimustele vastused leida.
Sinu e-kirjale vastab

Margus Soidla

Võid meile ka helistada+372 511 6172
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta meie eksperdiga ühendust Top