23 aastat kogemust, üle 160 ehitatud palkmaja
Meistri poolt valitud palgimaterjal
Eesti Puitmajaliit 12 aastat kuulumist Eesti Puitmajaliitu
Aasta tehasemaja 2015: Parim Käsitööpalkmaja

Palkmaja tellimine ja protsess

Kõik meie teenuse osad töötavad selle nimel, et sinu palkmaja ei põhjustaks sulle ühtegi taolist probleemi, mida poleks varem olnud võimalik ennetada.

Meie meeskonnaliikmed ei ole kunagi lukustatud ühe projekti külge. Me liigume ringi erinevates projektides ja nende eri etappides selleks, et märgata seda, mis harjunud silmapaarile võib märkamatuks jääda.

Iga Tenderi meeskonnaliige mõistab seega protsessi suuremat pilti ning teab, miks on teatud detailidele vaja just teatud hetkedel tähelepanu pöörata. Nii saad sina olla kindel, et meil ei jää midagi kahe silma vahele.

Kuidas me töötame?

  • Valime RMK metsadest ise oma palgimaterjali.
  • Koorime kõik oma palgid käsitsi. Nii jääb alles nende ainulaadne välimus ja kordumatus.
  • Kooritud palgid viime kuivatisse, kus nad veedavad ligi kuu, misjärel on need 6-12 kuud veel välitingimustes järelkuivamises. Ajaks, mil palkide niiskusaste jääb 15-25% vahele, saame olla kindlad, et nad ei hakka seina kuivamisel liiga palju ”mängima”.

Paneme kokku meeskonna, kellel on sinu palkmaja ehitamiseks kõige sobilikumad kogemused. Tenderi omanikel on palkmaja ehitamise kogemust üle 23 aasta ja igal meie meeskonnaliikmel on seda keskmiselt vähemalt 10.

Kui oled otsustanud meiega koostööd teha, jätkub töö aga juba nii:

palkmaja arhitekti joonis. martti@tender.ee +372 5551 8185
1.

Kõigepealt aitame välja selgitada, millised rahalised võimalused peavad sul palkmaja ehitamiseks olema. Nii ei pea sina muretsema võimalike, ehitusprotsessi häirima hakkavate katkestuste pärast.

Kui näed, et hinnaklass on sulle sobiv, soovitame sulle pikaaegsete puitmaja projekteerimise kogemustega arhitekte. Nemad garanteerivad lisaks funktsionaalsusele ka sinu palkmaja omanäolise ilme. See jutt, et palkmaja peab olema igav, on väga eilne päev.

Kui kõik sinu vajalikud otsused on tehtud, lepime kokku tööde jaotuses ja täpse eelarves. Olgu selleks vinge ja luksuslik ehitis kesk kõrgendikku või hubaselt puude vahele sulanduv saunake - sinul on selleks ajaks täielik ülevaade sellest, mida sa oma raha eest saad ning milline ta välja näeb.

palkseinte ehitamine. martti@tender.ee +372 5551 8185
2.

Me oleme palkmaju ehitanud kaua.

Meie poolt tehtavad tugevusarvutused ei ole kunagi võetud laest. See tähendab, et Tenderi ehitatud majas on sinul ja sinu perel alati turvaline.

Me teame, mida me oskame ise ning millise osa tööst võime usaldada oma pikaaegsete koostööpartnerite hoolde. Tenderi meeskond valmistab palkmajadele seinu ja katuseid ning paigaldab aknaid-uksi, mil meie koostööpartnerite pärusmaaks on

- vundamenditööd,
- elektritööd ja
- siseviimistlus- ning pottsepatööd.

Kui oleme eelarve ja lepingu kinnitatud, alustab meie meeskond koheselt palkseinte, katusekonstruktsioonide, otsaviilude ja erinevate detailide valmistamist.

Kõik tööd valmistatakse kokkulepitud ajakavast lähtudes ning eranditult parimat võimalikku lõpptulemust silmas pidades. Alates õigel ajal lõigatud palgist kuni õigete sõlmede lahenduseni – meie meistrid vastutavad selle eest, et sinu palkehitis ei veaks sind kunagi alt.

palkmaja ehitamine kohapeal. martti@tender.ee +372 5551 8185
3.

Enne valminud elementide sinu krundile toomist veendume lõplikult, et kõik oleks viimseni paigas. Sinu krundil ehitame palkseinad vundamendile uuesti üles. Seejärel paigaldame katuse, aknad, uksed, vahelaed ja siseseinad.

Hoolides nii enda kui teiste ohutusest, töötavad objektil ainult kindlustatud meeskonnaliikmed.

Maja üleandmisel anname sulle palkmaja hooldusjuhised ja palju vajalikku nõu. Nii tagame, et sinu palkmaja püsiks kauni ja tervena läbi aastakümnete. Ja et sinu elu majaomanikuna oleks võimalikult lihtne.

Me ei ole kunagi ühtegi oma klienti hätta jätnud. Ja me mäletame iga oma ehitatud maja.

Meie poole võid küsimustega pöörduda vajadusel ka 15 aastat hiljem.

Kui sinu palkmaja on valmis saanud, anname täpsed juhised, mille alusel saad maja eest edaspidi hoolt kanda. Näiteks:

  • Esimese kolme aasta jooksul peale ehitise valmimist tuleks pingutada ja lasta järele selle vajumispolte ja keermelatte. Nii väldid palkide vajumisest tekkida võivaid kahjustusi.
  • Iga viie aasta tagant tuleks palkehitis üle värvida, hoidmaks tema välimus värske ja meeldivana.

 

Võta meiega ühendust

Vaata meie tehtud palkmaju

Soovid kiiret vastust oma küsimustele?

Margus Soidla
Anna meile teada ja aitame su
küsimustele vastused leida.
Sinu e-kirjale vastab

Margus Soidla

Võid meile ka helistada+372 511 6172
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta meie eksperdiga ühendust Top